Sultangazi Avizeciler Festivali’nde Sitemize Davetlisiniz

Değerli sektör mensupları,
Değerli paydaşlarımız,
Değerli müşterilerimiz

Sultangazi Avizeciler Sitesi  ve AYDSİAD Aydınlatma Sanayicileri İş Adamları Derneği ile birlikte Sultangazi Avizeciler Festivali‘ni büyük bir heyecanla hazırlanıyoruz.

13 -19 Nisan 2020 tarihleri arasında Sultangazi Avizeciler Sitesi ve çevresindeki avize mağazalarını kapsayan bölgedeki düzenlenecek festivalde bölgemizde bulunan 50 ve üzerinde avize mağazasının katılacağını tahmin ediyoruz.

Festival vesilesi ile avize ihracatının, avize iç ticaretinin canlanacağını umut ediyoruz. Festival vesilesi ile üyelerimizin, yeni katalog hazırlığı içinde olduğunu, mağazalarını güzelleştirdiğini ve festivale hazırlandığını gözlemliyoruz.

Festival vesilesi ile tüm mimarları, proje ofislerini, aydınlatma tasarımcılarını, Anadolu toptan müşterilerini, ihracat müşterilerimizi sitemizi gezmeye ve sitemizin üyeleri ile görüşmeye davet ediyoruz.

Son tüketicilere, evine avize alarak evini güzelleştirmek isteyen hanımları da 30.000 m2’ye yayılmış, sitemizin 120  dükkanında kendilerini bekleyen birbirinden güzel avizeleri keşfetmeye davet ediyoruz.

Sitemizin tüm üyelerini festivalde yer almaya, festivale en şık şekilde hazırlanmaya davet ediyoruz.

Tüm müşterilerimizi, tüm meraklıları Sultangazi Avizeciler Festivali vesilesi ile ülkemizin ilk ve hala tek Avizeciler Sitesini ziyarete davet ediyoruz.

Hüseyin Sarıçan
Sultangazi Avizeciler Sitesi Başkanı
www.avizeciler.org

Önceki yazı
Sultangazi Avizeciler Festivali’ne davetlisiniz
Sonraki yazı
Düzenleme Kurulu 2. Toplantısını Gerçekleştirdi
Menü